top of page

Chillery MTA dostępne z magazynów Coldteam

W naszej ofercie posiadamy szeroki asortyment chillerów renomowanej firmy MTA. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży chłodniczej oraz jakość i profesjonalne podejście do pracy sprawiły, że jesteśmy OFICJALNYM PREZDSTAWICIELEM I AUTORYZOWANYM DYSTRYBUTOREM firmy MTA w zakresie systemów wody lodowej na terytorium Polski i posiadamy uprawnienia do prowadzenia sprzedaży i obsługi na tym terytorium.

chillery MTA dystrybutor
Coldteam oficjalny dystrybutor chillerow MTA

Agregaty chłodzone powietrzem

Agregaty chłodzone wodą

Agregaty wody lodowej z free coolingiem

 

Obserwując rosnący poziom innowacyjności i rozmiary inwestycji kapitałowych w zakładach przemysłowych funkcjonujących na całym świecie firma MTA opracowała nowoczesne rozwiązania chłodnicze pozwalające zapewnić użytkownikom chillerów MTA zminimalizowanie przestojów i ciągłość produkcji. Urządzenia chłodnicze firmy MTA pozwalają na precyzyjna kontrolę temperatury, gwarantują absolutną niezawodność i optymalizację procesu. Rozwiązania chłodnicze agregatów wody lodowej MTA i całej instalacji chłodniczej pozwalają na zoptymalizowanie kosztów i zapewnienie ciągłości produkcyjnej 24/7.


Innowacyjnym i niezwykle opłacalnym rozwiązaniem zastosowanym w chillerach MTA jest zastosowanie trybu free-coolingu. Moduł freecoolingu jest wręcz niezbędny z przyczyn ekonomicznych w firmach produkcyjnych gdzie produkcja trwa cały rok, pozwala osiągać imponujące oszczędności energii elektrycznej. Freecooling wykorzystuje niską temperaturę zewnętrzną panującą w chłodnych i zimnej porach roku jakimi są wiosna, jesień, zima do całkowitego lub częściowego schładzania płynu procesowego (medium chłodzącego). Agregat chłodniczy bez modułu free coolingu chłodzi płyn procesowy za pomocą jego sprężarek chłodniczych.

Podczas modułowej pracy w trybie free-coolingu, moduły FC4TAE i FC4ALL są sterowane i zarządzane przez wbudowany mikroprocesor, który chłodzi płyn procesowy „bezpłatnie”, przy wyłączonych sprężarkach (całkowite chłodzenie swobodne) lub w trybie częściowym (częściowe free-cooling).

Moduły FC4ALL, w połączeniu z agregatem ARIES Tech wyposażonym w elektroniczne sterowanie X Drive, mogą pracować w sposób modułowy (master i slave).

 

Poniżej przedstawiamy zestawienie modeli chillerów wody lodowej MTA:

Agregaty wody lodowej chłodzone powietrzem:

Agregaty wody lodowej chłodzone wodą:

Agregaty wody lodowej z funkcją FREECOOLING:

 

W naszej ofercie znajdują się:

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page