top of page

KOMUNIKAT COVID-19

KOMUNIKAT !!!

Aktualizacja na 26.03.2020. COVID-19.

Szanowni Państwo,

Sytuacja w dzisiejszym, niepewnym czasie jest bardzo dynamiczna. Bezwzględnie wpływa na nas wszystkich w życiu prywatnym jak i w biznesie.

Niestety, zaczyna mieć też wpływ na zakłócenia w realizacji zamówień. Na dzień dzisiejszy nasi dostawcy wprowadzają różnorakie ograniczenia i zmiany w realizacji produkcji i dostaw. I tak: 1. Firma MTA, mimo wcześniejszej informacji o czasowym zamknięciu ( 2 tygodnie ) zgodnie z decyzją Premiera Włoch, realizuje dostawy bez zakłóceń. Produkcja, w ramach wyjątku, jest kontynuowana !!! W celu zapewnienia bezpieczeństwa pracowników, wszystkie 3-y zakłady zostały zdezynfekowane. Produkcja została rozłożona na 3 zmiany z mniejszą obsadą, aby zminimalizować kontakt bezpośredni. 2. Firma Hitema, wstrzymała produkcję na dwa tygodnie, zgodnie z postanowieniami włoskiego rządu. 3. Firma Geneglace, decyzją Dyrektora, na tydzień zatrzymała produkcję. Od poniedziałku 30.03.2020 zakład wznawia jednak pracę.

Pozostali nasi dostawcy z Polski, Czech, Niemiec, Szwecji i Wielkiej Brytani na dzień dzisiejszy, kontynują prace bez zakłóceń.

Ze swojej strony, robimy wszystko co możliwe, aby nie dopuścić do poważnych opóźnień w realizacji zamówień. Część urządzeń i podstawowych części zapasowych, znajduje się w naszych magazynach w Polsce. W skrajnych przypadkach i sytuacjach awaryjnych, oferowanym przez nas rozwiązaniem jest możliwość okresowego wynajmu urządzeń oraz kompletnych systemów chłodniczych. Na dzień dzisiejszy, jesteśmy gotowi dostarczyć i uruchomić każdy system chłodzenia w zakresie temperatur od -40C do +30C i wydajności od 3 kW do 1 MW, z dnia na dzień, na terenie całej Polski. Nasze ekipy serwisowe pracują bez problemów, reagują na zgłoszenia i realizują zaplanowane prace.

O ewentualnych zmianach będziemy Państwa informować na bieżąco.

Trzymajmy się zdrowo Zespół Coldteam Sp. z o.o.

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Yorumlar


bottom of page