top of page

Zmiana udziałowca naszego dostawcy- firmy MTA SpA

Niniejszym informujemy, że w dniu 06.12.2019, 100% udziałów naszego dostawcy, firmy MTA, zostało przejętych przez francuską grupę finansową Checkers Capital.

Firma MTA SpA od prawie 40 lat z dużym zaangażowaniem rozwija produkcję, nie tylko szerokiego zakresu urządzeń do chłodzenia cieczy (chillerów), ale również urządzeń do osuszania i oczyszczania sprężonego powietrza. Produkty te, cieszą się bardzo dobrą opinią na rynku, ze względu na ich wysoką niezawodność, zaawansowanie technologiczne, oraz wysoką jakość i szeroki asortyment.

Philippe Guérin, dyrektor zarządzający Checkers Capital, skomentował:

„Jesteśmy dumni, że możemy wspierać MTA na ścieżce wzrostu. Wierzymy, że firma, dzięki naszemu wsparciu, będzie poszerzać swoją obecność na rynkach międzynarodowych, przy jednoczesnym zachowaniu swojej silnej pozycji w wielu segmentach rynku, jak i rozwoju nowych produktów ”.

Marco Motton, nowy dyrektor generalny MTA, skomentował:

„Dzięki umiejętnościom, doświadczeniu i międzynarodowej pozycji, Checkers Capital jest idealnym partnerem strategicznym, umożliwiającym wsparcie dalszego rozwoju MTA i wykorzystanie potencjalnych możliwości. W najbliższej przyszłości, przewidujemy silniejszą obecność na naszych obecnych rynkach referencyjnych w kolejnej fazie wzrostu, co pozwoli nam być postrzeganym jako idealny partner dla naszych klientów. ”

Gratulujemy naszemu dostawcy i życzymy dalszego rozwoju z nowymi możliwościami !!!


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page