top of page

Chiller "szyty na miarę"

Zdarza się, że żaden z naszych stałych dostawców, nie jest w stanie zrealizować dostawy urządzeń, spełniających wysokie i niestandardowe wymagania klientów. Zawsze staramy się być elastyczni i w takich wypadkach, budujemy urządzenia "szyte na miarę" we własnym zakresie.

Dobrym przykładem takiej sytuacji, był projekt dostawy 2 szt. chillerów niskotemperaturowych, o mocy 80kW każdy. Agregaty zbudowane zostały na bazie sprężarek tłokowych Frascold zasilanych - 500V - R134a. Urządzenia odpowiadały za utrzymanie niskiej temperatury glikolu -15 st. C, w systemie chłodzenia zbiorników do składowania wybuchowych substancji chemicznych. Temperatura procesu, kontrolowana jest przez dwuosobową obsługę 24h/dobę. Jej wzrost o 7-10 st. C skutkuje niekontrolowanym wybuchem. Ze względów bezpieczeństwa, dostarczone urządzenia, pracują zamiennie w systemie sterowania Master/Slave.

Bardzo cieszymy się, że udało nam się sprostać wyzwaniu i spełnić wysokie wymagania klienta, w tak odpowiedzialnym projekcie. Dodatkowo, w okresie 3 letniej gwarancji, serwis Coldteam , będzie odpowiadał za okresowe przeglądy serwisowe oraz poprawną i bezpieczną pracę urządzeń.

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


bottom of page