top of page

10 POWODÓW DLA KTÓRYCH WARTO WYNAJĄĆ CHILLER10 POWODÓW DLA KTÓRYCH WARTO WYNAJĄĆ CHILLER

wynajem chiller
Dlaczego warto wynająć chillera?

1. OGRANICZONE FUNDUSZE: "Założyliśmy nową firmę zajmującą się formowaniem wtryskowym. Potrzebowaliśmy systemu chłodzenia, więc wynajęliśmy chillera na 2 lata za stałą opłatę, aby rozłożyć koszty."

2. NIEZATWIERDZONY BUDŻET: "Mieliśmy awarię chillera i nie mogliśmy uzyskać zatwierdzenia wydatków na naprawę, więc zdecydowaliśmy się na tymczasowy wynajem."

3. MNIEJSZY PODATEK: "Potrzebowaliśmy pomieszczenie na 6 miesięcy. Jak się okazało, koszty wynajmu sprzętu można odliczyć od podatku."

4. OPÓŻNIONY ZWROT INWESTYCJI: "Potrzebowaliśmy dodatkowych mocy produkcyjnych aby sprostać wzrostowi produkcji. Zdecydowaliśmy się na wynajem chillery, aby nie opóźniać realizacji zamówień."

5. BRAK KAPITAŁU NA BADANIA: "Pozostaliśmy bez wolnego kapitału a chcieliśmy przeprowadzić badanie nowego produktu. Wynajęliśmy więc chillera za środków z budżetu na prace badawczo-rozwojowe."

6. BEZ NAPRAW: "Nasz 10 letni chiller zepsuł się. Naprawa wyniosłaby 30 tys. złotych, a zakup nowego 70 tys. złotych. Zaoszczędziliśmy pieniądze decydując się na wynajem."

7. SPRZĘT DOSTOSOWANY DO PAŃSTWA POTRZEB: "Firma Coldteam dostarczyła nam najnowszą technologię co z pewnością wpłynęło na budowanie pozytywnego wizerunku naszej firmy."

8. KRÓTKI OKRES WYNAJMU: "Zdecydowaliśmy się na wynajem systemu chłodzenia ponieważ umowa leasingu budynku, w którym aktualnie mieści się nasza firma kończy się za 3 lata."

9. SERWIS 24h: "Wynajmujemy, ponieważ w cenę wliczona jest stała opieka serwisowa sprzętu. Dzięki temu nie musimy martwić się o koszty utrzymania urządzenia."

10. PŁYNNOŚĆ FINANSOWA: "Zamiast płacić dużą sumę za jednorazowy zakup, opłacamy koszt wynajmu z bieżących przepływów pieniężnych, co pozwala nam zachować płynność finansową."


 

Chillery to nasza specjalność! Pracujemy profesjonalnie, sprawnie, zapewniając bezpieczeństwo i spełniając najwyższe wymogi każdego procesu. MASZ PROBLEM Z CHILLEREM?

ZADZWOŃ 603 81 80 06

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page