Warning: pg_exec(): Query failed: ERROR: syntax error at or near "and" LINE 1: SELECT * FROM content_structure WHERE id= and active=1 AND v... ^ in /httpd_users/c/coldteam/coldteam.pl/cms/scripts/lib/pg_cl.php3 on line 50 Warning: pg_numrows(): supplied argument is not a valid PostgreSQL result resource in /httpd_users/c/coldteam/coldteam.pl/cms/scripts/lib/pg_cl.php3 on line 52 ColdTeam - Techniczna obsługa chłodnictwa
Coldteam wspiera kolarstwo
Data: 2014-09-17
Firma Coldteam  jako jeden ze sponsorów/fundatorów ufundowała, nagrodę rzeczową w ogólnopolskich zawodach kolarskich SKODA CYKLO Gdynia, które odbyły się 07.09.2014r.
Patronat nad imprezą objął Michał Kwiatkowski, który z sukcesami startował już w największych klasykach na świecie.
Mostostal Puławy
Zwycięzcą Skoda Cyklo Gdynia został zawodnik ActiveJet Team Michał Podlaski. Na finiszu w walce o zwycięstwo pokonał Jarosława Marycza z CCC Polsat Polkowice, natomiast trzecie miejsce zajął Marek Rutkiewicz zawodnik CCC Polsat Polkowice.
Nie możemy zapomnieć o wyścigu amatorów, który został rozegrany na  dystansie 125 km. Na tym odcinku wśród niespełna 500 kolarzy najlepszy okazał się Piotr Wadecki- selekcjoner polskiej kadry szosowców z CCC Polsat Polkowice.
Po obradach komisji nagrodę specjalną ufundowaną przez firmę COLDTEAM zdobył Pan Daniel Majkowski.
COLDTEAM Sp. z o.o. | ul. Hutnicza 36 | 81-061 Gdynia