Realizacje

The World Games 2017

A więc już oficjalnie. Możemy się pochwalić, że firma Coldteam została dostawcą tymczasowych systemów chłodniczych i klimatyzacyjnych w trakcie Światowych Igrzysk Sportowych The World Games 2017 !!! Bardzo poważna impreza, wielka odpowiedzialność. Razem z naszym partnerem #ICSCoolenergy na pewno damy z siebie wszystko. Przygotowania ruszyły pełną parą.


  Linii produkcyjna wyrobów z tworzyw sztucznych oraz powlekania ich teflonem

 

Dostawa i uruchomienie chillera kompaktowego #MTA z serii #TAEevoTech o mocy 60 kW. Nasze urządzenie odpowiada za chłodzenie linii produkcyjnej wyrobów z tworzyw sztucznych oraz powlekania ich teflonem. Wybór dostawcy nie podlegał dyskusji. To już kolejny chiller firmy MTA w tym zakładzie. Na zdjęciach widać, w jak ciężkich warunkach pracują nasze urządzenia. Przy odpowiednim serwisie nie stanowi to jednak większego problemu.

 


  Producent układów elektronicznych

Rozpoczął się dla nas "gorący" okres. Niespodziewanie na zewnątrz zrobiło się bardzo ciepło i natychmiast odezwały się telefony z prośbą o pomoc. Jednym z zainteresowanych był producent układów elektronicznych. Ze względu na wysoką temperaturę na hali produkcyjnej nie był w stanie utrzymać wysokich standardów jakości oraz zapewnić komfortu pracy pracowników. W trybie pilnym dostarczyliśmy i wynajęliśmy na okres lata, kompletny układ glikolowy na bazie chillera #ICS o mocy 150 kW. Sytuacja opanowana - klient zadowolony. Ruszamy dalej, kolejne prace czekają. 

 


Linia produkcyjna styropianowych i poliuretanowych płyt warstwowych

Kolejna dostawa i uruchomienie chillera #MTA z freecoolingiem. Urządzenie typu #Aries AS601FC o wydajności 170kW zasila linię produkcją styropianowych i poliuretanowych, płyt warstwowych. Nasz klient - lider w branży- zdecydował się na stworzenie optymalnego systemu chłodniczego z wykorzystaniem posiadanego agregatu typu #TAE. Decyzja i zakup chillera z freecoolingiem pozwoli na oszczędności energii ok. 45%. Inwestycja zwróci się po roku użytkowania.

 


Chłodzenie procesowe na potrzeby przemysłu farmaceutycznego

Dostawa i uruchomienie chillera o mocy 190kW z serii #OCEAN - #MEOCT 600 ze zdalnym skraplaczem powietrznym. Urządzenie zapewnia chłodzenie procesowe na potrzeby przemysłu farmaceutycznego. Co nas bardzo cieszy, klient bardzo zadowolony - to już kolejne urządzenie firmy #MTA zakupione w ostatnim czasie.

 

 

 


Dostawa urządzeń dla polskiego wojska

Największą zaletą naszej pracy jest fakt, że mimo wielu doświadczeń, ciągle odkrywamy nowe zastosowania naszych urządzeń. Dzięki temu wciąż się uczymy, poszerzamy naszą wiedzę, a przede wszystkim nigdy się nie nudzimy. Przykładem jest niedawno zrealizowana dostawa urządzeń dla polskiego wojska. Nasze chillery przemysłowe firmy MTA z serii TAE evo Tech zasilają komory testowe dla nurków Marynarki Wojennej. Zmiany temeratur wody oraz ciśnienia mają symulować różne warunki pracy. Urządzenia sprawują się bez zarzutów i spełniają restrykcyjne wymogi klienta.

 

 


 

Type the title here

Type the text here

 

 

 

 

COLDTEAM Sp. z o.o. | ul. Hutnicza 36 | 81-061 Gdynia
tel. 58 620 88 64 | tel.kom. 603 81 82 93 | fax. 58 620 83 62
NIP : 958 162 62 13 | REGON : 220943062